چهارشنبه، 2 فروردین 1402
خدمات مشاوره ساختمان و محاسبات سازه

خدمات مشاوره ساختمان و محاسبات سازه

●   طراحی و تولید نقشه های فاز ۲
●   محاسبات سازه
●   طراحی و تهیه نقشه های تاسیسات برقی و مکانیکیسوالات متداول

1 - مهندس مشاور ساختمان چه کسی است؟

در عصر حال تقریبا همه با شغل مهندس مشاور تاحدودی آشنایی دارند و یا حداقل اسم این شغل به گوششان آشناست، ممکن است چون کلمه "مشاور" در نام این شغل استفاده شده، اینطور حدس بزنید که وظیفه مهندسین مشاور تنها ارائه مشاوره‌های لازم درخصوص ساخت و ساز به مالک ساختمان است. اما شغلی مهندس مشاور، صرفا به یک مشاوره ساده محدود نمیشود! در مجموع، یک مهندس مشاور شخصی است که این توانایی را به شما می دهد که به بیشترین ارزش و سود از پروژه ساخت و ساز خود برسید.

2 - وظایف مهندسین مشاور ساختمان چیست؟

کار مهندسین مشاور احتمال دارد بر اساس حجم و سبک پروژه، تنها علمی یا تکنیکی یا اصلاً نظارت و مدیریت باشد. در اکثر موارد، مهندسین مشاور وظیفه هماهنگی کار و امور اعضای گروه را بر دوش دارند؛ یک مهندس مشاور، مهارت و رهبری را در نقشه ریزی، نقشه کشی، اصلاح و یا بازسازی زیرساخت ‌های عمومی و خصوصی مهیا می‌کند.

3 - فهرست اسامی مهندسین مشاور تشخیص صلاحیت شده

هلدینگ ساختمانی سپنتا در این بخش برای شما عزیزان کامل ترین لیست مهندسین مشاور دارای صلاحیت تهران را تهیه کرده است، درواقع این لیست که در ادامه آن را برای دانلود قرارداده ایم

4 - هزینه دریافت پروانه ساختمانی در سال 99 چقدر است ؟

محاسبه قیمت و مراحل دریافت پروانه ساختمانی متناسب با کاربری ملک متفاوت است. عواملی که در هزینه اخذ جواز ساختمان تاثیر گذارند شامل متراژ زمین، مساحت ناخالص، تعداد طبقات ساختمان، تعداد پارکینگ و قیمت منطقه‌ای ساختمان هستند.برای مشاهده جزئیات هزینه میتوانید به سایت خشت طلایی مراجعه نمایید .